Mobilné aplikácie WD Driver

Mobilné aplikácie WD Driver

wd-driver

WD Driver 1.0

Mobilná aplikácia WD Driver je určená pre vodiča a posádky vozidiel. Jej hlavným účelom je automaticky identifikovať tieto osoby pomocou mobilného telefónu a následne ich doplniť do knihy jázd. Identifikácia prebieha cez Bluetooth komunikáciu medzi telefónom a mobilnou GPS jednotkou inštalovanou vo vozidle.

wd-driver

Aplikácia navyše umožňuje zvoliť typ jazdy (súkromná/služobná) a vyplniť účel jazdy (z predvoleného zoznamu alebo zapísaním iného účelu vodičom).

wd-driver wd-driver wd-driver

Účely sa potom zapisujú do knihy jázd k jednotlivým jazdám a je tak možné jednoducho deklarovať, napr. kontrolným orgánom, prečo vozidlo vykonalo danú cestu.

wd-driver

Na základe toho je v aplikácii Webdispečink možné jednoducho zistiť, za akým účelom sa vozidlá používajú najčastejšie a vyčísliť náklady na palivo.

wd-driver

Rozlúčte sa teda so všetkými hardvérovými perifériámi pri inštalácii GPS jednotiek do vozidiel (t. j. s prepínačom, čipom Dallas/RFID, čítačkami čipov, sirénkami). Všetko odteraz nahradí aplikácia WD Driver! Aplikácia je už teraz dostupná na stiahnutie na Google Play a Apple App Store.

wd-driver
UPOZORNENIE:

Aby všetko riadne fungovalo, je najprv nutné správne nastaviť telefóny posádok vozidiel (najmä ich spárovanie s používateľmi systému Webdispečink). Za týmto účelom sme pre vás vytvorili podrobný návod.

Podporované GPS jednotky:
  • Vetronics 760
  • Vetronics 770
  • Vetronics 810
  • Vetronics 820
  • Vetronics 845 (Dongle Full)
Google play Apple Appstore
Ikona vyrobená spoločnosťou PRINCIP a.s. z www.flaticon.com