Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 25.5.2020

  Nový jízdní styl řidičů v nákladních vozidlech a Průvodce uzávěrkou knihy jízd.

  Hodnoťte u svých řidičů styl jízdy a snižte tak spotřebu paliva a opotřebení vozidel! Nově pro Vás máme hodnocení stylu jízdy řidičů v kamionové dopravě - PERFECT DRIVE. 

  viac
 • 21.4.2020

  Podpora souborů ze SMART tachografů

  Nyní podporujeme ve Webdispečinku soubory z digitálních SMART tachografů a ostatní novinky se dozvíte v dubnovém čísle časopisu Svět WEBDISPEČINKU.

  viac
 • 20.4.2020

  Vypnutie protokolov TLS 1.0 a 1.1

  Vážení užívatelia systému Webdispečink,
  od 1.6.2020 web www.webdispecink.cz nebude podporovať šifrovanie prostredníctvom kryptografických protokolov TLS 1.0 a 1.1. Tieto spôsoby zabezpečenej komunikácie sú využívané v zastaralých operačných systémoch a môžu sa vyskytovať tiež v neaktualizovaných internetových prehliadačoch.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

Transport Partner s.r.o

Vždy víme, kde se Váš náklad nachází. On-line Vám tedy kdykoliv sdělíme, kdy Váš náklad drahocenných dřívek od nanuků dorazí k Vám do skladu.…

viac

referenčné vozidlá

KONE, a.s.

Po zavedení aplikace Webdispečink a následném vyhodnocení jsme zjistili úsporu u vozidel cca 250-300 km v měsíčním nájezdu tedy 17,5%.…

viac

stavebníctvo

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Po nasazení systému naše firma zaregistrovala cca 20% úspory oproti předchozímu stavu. Aplikaci Webdispečink tedy můžeme doporučit.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac