Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 3.7.2020

  KomTeS sa stáva hlavným obchodným zástupcom

  S potešením oznamujeme, že na základe dlhodobej obchodnej spolupráce medzi Eurowag a KomTeS sa spoločnosť KomTeS od 1.7.2020 stáva hlavným obchodným zástupcom Eurowag pre priami predaj telematických produktov v Českej republike a na Slovensku. Od tohoto okamihu bude spoločnosť KomTeS pri predaji telematických produktov a služieb jednať menom Eurowag a týmto menom aj uzatvárať so zákazníkmi zmluvy. Táto nová obchodná spolupráca umožní Eurowag sa plne sústrediť na rozvoj produktov tak, aby sme mohli všedkým zákazníkom ponúkať produkty a služby najvyššej kvality.“

  viac
 • 2.7.2020

  NEDOSTUPNOST SLUŽEB WEBDISPEČINK

  Vážení zákazníci, z důvodu zkvalitnění služeb systému Webdispečink bude od 8.7.2020 05:30 do 8.7.2020 6:00 probíhat plánovaný servisní zásah na serverové infrastruktuře. Během tohoto období budou služby systému Webdispečink nedostupné. Děkujeme za pochopení.

  viac
 • 1.7.2020

  Ukončenie podpory TLS 1.0, 1.1 API rozhranie

  Vážení zákazníci, vážení partneri,
  dňa 31.10.2020 bude na API rozhraní systému Webdispečink ukončená podpora šifrovanej komunikácie prostredníctvom starých kryptografických protokolov TLS 1.0 a 1.1.
  Tieto spôsoby komunikácie boli využívané v zastaralých operačných systémoch a do budúcna predstavujú bezpečnostné riziko. Zabezpečená komunikácia prostredníctvom protokolu TLS 1.2 je naďalej podporovaná a doporučujeme na ňu prejsť.
  Prosím informujte o tejto zmene svojich dodávateľov interných a externých aplikácii, ktorý pre Vás realizujú napojenie na API systému Webdispečink. Prepojenie na systémy, ktoré nebudú v súlade s touto zmenou budú k uvedenému termínu nefunkčné.
  Ak máte v tejto súvislosti akékoľvek otázky, zašlite nám je emailem na webdispecink@eurowag.com prípade kontaktujte našu infolinku +420 233 555 111.
  Ďakujeme za pochopenie
  Váš Webdispečink

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

KAMEX, spol. s r.o.

Díky Webdispečinku máme přehled o aktuální poloze našich vozidel pro okamžité plánování nakládek zásilek ve sběrné službě.…

viac

referenčné vozidlá

KONE, a.s.

Po zavedení aplikace Webdispečink a následném vyhodnocení jsme zjistili úsporu u vozidel cca 250-300 km v měsíčním nájezdu tedy 17,5%.…

viac

stavebníctvo

Polstav s.r.o.

Zaregistrovali jsme u 15 strojů roční úsporu 750.000 Kč. Odhalili jsme několik krádeží paliva a zvýšili efektivitu našich pracovníků o cca 200 hodin.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac