Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 20.7.2021

  ÚPRAVA HODNOCENÍ V PERFECT DRIVE

  V průběhu července jsme nasadili úpravu Perfect Drive (hodnocení stylu jízdy řidiče nákladních vozidel), která přihlíží k celkové hmotnosti soupravy. Například při větší hmotnosti soupravy by měl řidič dosahovat i větších hodnot v parametru DOBA JÍZDY BEZ SPOTŘEBY PALIVA + ECOROLL

  viac
 • 11.6.2021

  Nedostupnost služeb Webdispečink

  Vážení klienti, v rámci údržby systému Webdispečink nebude dne 12.6. v době od 22:00h do 23:00h systém Webdispečink dostupný, včetně API rozhraní. Děkujeme za pochopení.

  viac
 • 19.5.2021

  Zavádíte do svého vozového parku vozidla typu elektromobil?

  Používejte mobilní aplikaci WD Driver a mějte informace o aktuálním stavu nabíjení pod kontrolou. Více se dozvíte v naše časopisu Svět Webdispečinku.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

JAMBOR s.r.o.

Po nasazení PHM sondy poklesla průměrná spotřeba vozidla o 3 litry na 100 km. Tedy o 9%. Lze tedy říci, že Webdispečink nám snižuje naše náklady.…

viac

referenčné vozidlá

TOS VARNSDORF a. s.

Využíváme aktuální polohy, automatické generování knih jízd, sledování průměrných spotřeb paliva, tvorbu cestovních příkazů a rezervaci vozidel.…

viac

stavebníctvo

S.O.K. stavební, s.r.o.

Líbí se nám, že v aplikaci můžeme definovat vlastním názvem určitou lokalitu a jednoduše tak označit stavby i mimo obce.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac