Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 18.2.2020

  Servisní zásah v datacentru

  Rádi bychom Vás s předstihem informovali o plánovaném servisním zásahu v datacentru dne 25.2. v době od 5:00 - 5:30. V této době může dojít ke krátkodobé nedostupnosti služeb Webdispečink v délce do pěti minut. 

  viac
 • 17.2.2020

  Potvrzení knihy jízd přímo z mobilní aplikace WD MOBILE

  Pomocí nového tlačítka "Potvrzení knihy jízdy" odsouhlasíte svému nadřízenému knihu jízd přímo z mobilní aplikace.

  viac
 • 24.1.2020

  Přegenerování KJ

  Vážení klienti,

  ve dnech 24.1.2020 - 26.1.2020 probíhá hromadné přegenerování KJ. V ojedinělých případech může dojít k výpadku zobrazení Vaší KJ. Omlouváme se za případné komplikace.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

EGT Express CZ s.r.o.

Díky univerzálnímu rozhraní API.WEBDISPECINK.CZ jsme mohli našim zákazníkům zpřístupnit on-line dotazy na polohu jejich přepravovaného zboží.…

viac

referenčné vozidlá

AeskuLab Holding a.s.

Celková úspora při použití aplikace Webdispečink se dá vyčíslit personální úsporou 2 administrativních sil a dalších nákladů.…

viac

stavebníctvo

Polstav s.r.o.

Zaregistrovali jsme u 15 strojů roční úsporu 750.000 Kč. Odhalili jsme několik krádeží paliva a zvýšili efektivitu našich pracovníků o cca 200 hodin.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac