Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 20.1.2020

  Dvoufázové ověřování

  Přidejte do aplikace Webdispečink další bezpečnostní vrstvu, která Vám umožní chránit Váš účet jak pomocí hesla, tak pomocí ověřovacího kódu.

  viac
 • 14.1.2020

  Podpora Webdispečinku

  Vo štvrtok 16. a piatok 17.1 bude fungovať podpora (zákaznícky servis, back office a servisná podpora) v obmedzenej prevádzke a je možné, že vybavovacia doba hovorov a emailových požiadaviek sa predĺži. Ospravedlňujeme sa a ďakujeme za pochopenie. 

  viac
 • 20.12.2019

  Předinstalované tablety s aplikací WD Fleet 3D

  Komplexní řešení, kdy dostanete do rukou připravený tablet a další novinky se dozvíte v našem prosincovém čísle Svět Webdispečinku.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

Transport Partner s.r.o

Vždy víme, kde se Váš náklad nachází. On-line Vám tedy kdykoliv sdělíme, kdy Váš náklad drahocenných dřívek od nanuků dorazí k Vám do skladu.…

viac

referenčné vozidlá

Dalkia a.s.

Po inštalovaní aplikácie sme zaznamenali nemalů úsporu nákladov za PHM, zefektívnili sa výjazdy služobných vozidiel z pohľadu času a dlžky trasy.…

viac

stavebníctvo

POHL cz, a.s.

Sledujeme polohy strojů, záznamy o činnosti, motohodiny, pohonné hmoty v nádržích, průměrné spotřeby. Prozatím jsme s aplikací Webdispečink spokojeni.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac