Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 18.12.2020

  Provozní doba během vánočních svátků

  Vážení zákazníci,
  v období vánočních svátků bude omezena pracovní doba v těchto dnech následovně:

  23.12. 2020 8:00 - 12:00
  28.12. 2020 8:30 - 16:00
  29.12. 2020 8:30 - 16:00
  30.12. 2020 8:30 - 16:00
  31.12. 2020 8:00 - 12:00

  Přejeme krásné prožití vánočních svátků a vše nejlepší do nového roku 2021!
  tým Webdispečinku

  viac
 • 7.12.2020

  Novinky v PERFECT DRIVE

  Přečtěte si v našem prosincovém čísle o změnách v hodnocení stylu jízdy - PERFECT DRIVE a o dalších novinkách ve WEBDISPEČINKU.

  viac
 • 17.11.2020

  Mobilní aplikace CAR SHARING OD EUROWAG

  Usnadněte si sdílení aut v rámci firmy díky naší nové aplikaci CAR SHARING OD EUROWAG.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

O.K. Trans Praha, spol. s r.o.

Namísto klasických navigací, používají řidiči tablety s aplikací WD Fleet. Ty nám slouží hlavně ke zrychlení a zpřehlednění komunikace s dispečery.…

viac

referenčné vozidlá

AeskuLab Holding a.s.

Celková úspora při použití aplikace Webdispečink se dá vyčíslit personální úsporou 2 administrativních sil a dalších nákladů.…

viac

stavebníctvo

S.O.K. stavební, s.r.o.

Líbí se nám, že v aplikaci můžeme definovat vlastním názvem určitou lokalitu a jednoduše tak označit stavby i mimo obce.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac