Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 5.8.2020

  Údržba systému Webdispečink

  Vážení klienti, v rámci údržby systému Webdispečink nebude dne 8.8. v době od 22:00h do 24:00h systém Webdispečink dostupný, včetně API rozhraní. Děkujeme za pochopení.

  viac
 • 22.7.2020

  Alarmy při jízdě mimo pracovní dobu

  Díky nové funkci "Alarmy při jízdě mimo pracovní dobu" můžete nastavit upozornění na jízdy mimo vyhrazený čas. A další novinky se dozvíte v našem časopisu SVĚT WEBDISPEČINKU.

  viac
 • 3.7.2020

  KomTeS sa stáva hlavným obchodným zástupcom

  S potešením oznamujeme, že na základe dlhodobej obchodnej spolupráce medzi Eurowag a KomTeS sa spoločnosť KomTeS od 1.7.2020 stáva hlavným obchodným zástupcom Eurowag pre priami predaj telematických produktov v Českej republike a na Slovensku. Od tohoto okamihu bude spoločnosť KomTeS pri predaji telematických produktov a služieb jednať menom Eurowag a týmto menom aj uzatvárať so zákazníkmi zmluvy. Táto nová obchodná spolupráca umožní Eurowag sa plne sústrediť na rozvoj produktov tak, aby sme mohli všedkým zákazníkom ponúkať produkty a služby najvyššej kvality.“

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

JAMBOR s.r.o.

Po nasazení PHM sondy poklesla průměrná spotřeba vozidla o 3 litry na 100 km. Tedy o 9%. Lze tedy říci, že Webdispečink nám snižuje naše náklady.…

viac

referenčné vozidlá

AGROTEC a.s.

V systému Webdispečink využíváme i kontrolu stylu jízdy řidičů na základě dat z akcelerometru v GPS jednotkách.…

viac

stavebníctvo

Integra stavby a.s.

Webdispečink nám pomáhá udržet efektivitu provozu našeho autoparku a kdykoliv vidět co se právě nyní děje s našimi vozidly a stroji.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac