Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 26.4.2019

  Nová přenosná jednotka Vetronics 845

  V dubnovém časopise Svět Webdispečinku Vám představíme novou přenosnou jednotku Vetronics 845 Dongle Full, kterou můžete přenášet z jednoho vozidla do druhého. 

   

  viac
 • 25.3.2019

  Propojení se záznamníky CARRIER Datacold

  V březnovém čísle časopisu Svět Webdispečinku se dozvíte o novinkách ve Spedici. Dále jsme pro Vás připravili možnost Propojení se záznamníky CARRIER Datacold 600 a Datacold 500.

  viac
 • 28.2.2019

  Přidány nové funkce alarmů

  V únorovém časopise Svět Webdispečinku Vám představíme dva nové alarmy - Nekomunikace s vozidlem delší než a Stání/Parkování vozidla delší než.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

KAMEX, spol. s r.o.

Díky Webdispečinku máme přehled o aktuální poloze našich vozidel pro okamžité plánování nakládek zásilek ve sběrné službě.…

viac

referenčné vozidlá

TOS VARNSDORF a. s.

Využíváme aktuální polohy, automatické generování knih jízd, sledování průměrných spotřeb paliva, tvorbu cestovních příkazů a rezervaci vozidel.…

viac

stavebníctvo

POHL cz, a.s.

Sledujeme polohy strojů, záznamy o činnosti, motohodiny, pohonné hmoty v nádržích, průměrné spotřeby. Prozatím jsme s aplikací Webdispečink spokojeni.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac