Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 22.11.2019

  Vylepšili jsme pro Vás Nástroj "Změna druhu jízdy".

  Mějte pod kontrolou služební a soukromé jízdy! Nyní můžete provádět hromadnou úpravu druhu jízdy.

  viac
 • 6.11.2019

  Údržba systému Webdispečink

  Vážení klienti, dňa 9.11.2019 v čase od 21:00 do 22:00 bude prebiehať údržba systému Webdispečink, poskytované služby vrátane API rozhrania budú obmedzené. Ospravedlňujeme sa za prípadné nepríjemnosti. Ďakujeme za pochopenie.

  viac
 • 21.10.2019

  Bezpečnostní přestávky - řidič

  Statistika Souhrny řidiči/Bezpečnostní přestávky - řidič Vám nyní umožňuje sledovat dodržování povinných přestávek řidičů napříč všemi vozidly, se kterými v daný den jeli.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

JAMBOR s.r.o.

Po nasazení PHM sondy poklesla průměrná spotřeba vozidla o 3 litry na 100 km. Tedy o 9%. Lze tedy říci, že Webdispečink nám snižuje naše náklady.…

viac

referenčné vozidlá

HOCO Bauelemente, spol. s r.o.

Po nasazení Webdispečinku do provozu jsme zaregistrovali 60% úsporu nákladů na vozový park. Zavedení systému se tak skutečně vyplatilo!…

viac

stavebníctvo

POHL cz, a.s.

Sledujeme polohy strojů, záznamy o činnosti, motohodiny, pohonné hmoty v nádržích, průměrné spotřeby. Prozatím jsme s aplikací Webdispečink spokojeni.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac