Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 13.8.2019

  Plánovaná údržba systému Webdispečink

  Dňa 24.8.2019 v dobe od 21:00 do 00:00 bude prebiehať plánovaná údržba systému Webdispečink. V tejto dobe budú služby Webdispečinku, vrátane API rozhrania, obmedzené. Ďakujeme Vám za pochopenie. Webdispečink

  viac
 • 15.7.2019

  Nastavení zobrazování agend uživateli dle práv uživatele

  V červencovém čísle časopisu Svět Webdispečinku Vám představíme rychlejší nastavení zobrazování agend a rozšířili jsme pro Vás také seznam tankovacích karet.

  viac
 • 24.6.2019

  WD FLEET SPECIÁL

  Připravili jsme pro Vás novou verzi aplikace WD Fleet 3D 1.1.0. Více informací získáte v mimořádném čísle časopisu WD Fleet speciál v sekci SVĚT WEBDISPEČINKU.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

KAMEX, spol. s r.o.

Díky Webdispečinku máme přehled o aktuální poloze našich vozidel pro okamžité plánování nakládek zásilek ve sběrné službě.…

viac

referenčné vozidlá

AGROTEC a.s.

V systému Webdispečink využíváme i kontrolu stylu jízdy řidičů na základě dat z akcelerometru v GPS jednotkách.…

viac

stavebníctvo

Silnice Horšovský Týn, a.s.

Aplikaci Webdispečink používáme k monitorování pohybu našich vozidel. Namontovanými průtokoměry pak sledujeme spotřeby PHM.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac