Prihlásiť

Od 1.10.2018 spoločnosť Princip a.s. zmenila svoje sídlo.
Princip a.s.
Hvězdova 1689/2a
140 00 Praha 4
Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 28.2.2019

  Přidány nové funkce alarmů

  V únorovém časopise Svět Webdispečinku Vám představíme dva nové alarmy - Nekomunikace s vozidlem delší než a Stání/Parkování vozidla delší než.

  viac
 • 31.1.2019

  Automatický import PHM z karet EUROWAG

  V lednovém časopise Svět Webdispečinku se dozvíte o automatickém importu PHM z karet EUROWAG. Dále Vás upozorníme na změny v cestovních náhradách.

  viac
 • 1.1.2019

  Oznámení o sloučení

  Vážení obchodní partneři,
  dovolte nám, abychom Vás informovali, že ke dni 1.1.2019 došlo k fúzi obchodních aktivit společností HI Software Development s.r.o., IČO 26829819, zapsané u Krajského soudu v Ostravě pod sp. zn. C27849, a společnosti Princip, a.s., IČO 41690311, vedené u Městského soudu v Praze pod sp. zn. B994.

  Uvedeným sloučením ke dni 1.1.2019 tak společnost HI Software Development s.r.o. přestává vykonávat obchodní aktivity a veškeré její pohledávky a závazky přešly na společnost Princip, a.s., která se stala právním nástupcem společnosti HI Software Development s.r.o. V důsledku právního nástupnictví vstoupila společnost Princip, a.s. do všech smluvních vztahů a dalších práv a závazků společnosti HI Software Development s.r.o. Zbývající marginální část společnosti HI Software Development s.r.o. bude v nejbližších měsících zrušena a vymazána z obchodního rejstříku.

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

Transport Partner s.r.o

Vždy víme, kde se Váš náklad nachází. On-line Vám tedy kdykoliv sdělíme, kdy Váš náklad drahocenných dřívek od nanuků dorazí k Vám do skladu.…

viac

referenčné vozidlá

Lesy České Republiky s.p.

Oceňuji též bezporuchový provoz aplikace a možnost bezplatného školení pro uživatele.…

viac

stavebníctvo

Stavební společnost NAVRÁTIL, s.r.o.

Po nasazení systému naše firma zaregistrovala cca 20% úspory oproti předchozímu stavu. Aplikaci Webdispečink tedy můžeme doporučit.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac