Prihlásiť

Webdispečink - komplexný systém pre sledovanie a riadenie vozového parku

Aktuality

 • 23.11.2022

  Neaktuální polohy vozidel SIM Vodafone

  Vážení zákazníci, kvůli výpadku GSM sítě Vodafone nemají některá vozidla aktuální polohu. Jedná se o vozidla používající SIM kartu Vodafone Global SIM. Veškerá data z vozidel se dohrají do aplikace Webdispečink automaticky po obnovení GSM služeb. Na odstranění problému usilovně pracujeme s dodavatelem služeb. Omlouváme se za komplikace. Váš Webdispečink tým.

  viac
 • 3.11.2022

  Nedostupnost služeb Webdispečink

  Vážení klienti, v rámci údržby systému Webdispečink nebude dne 6.11. 2022 v době od 23:00 do 7.11. 01:00 systém Webdispečink dostupný, včetně API rozhraní. Děkujeme za pochopení. Váš Webdispečink tým

  viac
 • 27.10.2022

  Nové číslo časopisu Svět Webdispečinku

  Upozorňujeme Vás, že došlo ke změně ve statistice Řidiči/Vozidla ke zpřesnění výpočtu spotřebovaného paliva jednotlivými řidiči. Více informací se dozvíte v říjnovém  čísle časopisu Svět Webdispečinku. 

  viac
zobraziť viac

Webdispečink

Produkt Webdispečink šetrí vaše náklady hneď od začiatku. Vďaka unikátnemu technologickému riešeniu je naša mobilná jednotka schopná odpočítať množstvo prevádzkových parametrov (napr. stav paliva v nádrži, zaťaženie náprav, teplotu v prepravnom priestore) bez dodatočných periférií, takže na rozdiel od iných podobných produktov ušetríte náklad na dodatočné periférie a ich inštaláciu.

zobraziť viac

Webdispečink mobile

Aplikácia Webdispečink Mobile vám umožňuje pohodlne pristupovať k svojim údajom pomocou mobilného telefónu. K dispozícii je vám mapa s aktuálnou polohou a jazdami vozidiel, kniha jázd, náklady a štatistiky. Pre okamžitú informáciu teda nemusíte mať po ruke počítač, všetko podstatné nájdete vo svojom mobilnom telefóne.

zobraziť viac

WD Fleet

WD Fleet je aplikácia určená pre mobilné telefóny a tablety, slúži vodičom ako komunikačný terminál. Oproti bežnej navigácii poskytuje obrovské množstvo funkcií a umožňuje detailne vytvárať prehľad pohybu a výkonov vodiča.

zobraziť viac
Ako to funguje
Ako to funguje
Ako to funguje

Ako to funguje

Základným kameňom služby je vozidlo vybavené GPS jednotkou so SIM kartou pre zber a zasielanie dát do cloudového prostredia Webdispečinku. K svojim dátam sa dostanete na akomkoľvek zariadení, kde je internetový prehliadač. Pre vaše väčšie pohodlie sú k dispozícii aplikácie pre smartfóny a tablety.

zobraziť viac

Referencie

nákladné vozidlá

EGT Express CZ s.r.o.

Díky univerzálnímu rozhraní API.WEBDISPECINK.CZ jsme mohli našim zákazníkům zpřístupnit on-line dotazy na polohu jejich přepravovaného zboží.…

viac

referenčné vozidlá

KONE, a.s.

Po zavedení aplikace Webdispečink a následném vyhodnocení jsme zjistili úsporu u vozidel cca 250-300 km v měsíčním nájezdu tedy 17,5%.…

viac

stavebníctvo

POHL cz, a.s.

Sledujeme polohy strojů, záznamy o činnosti, motohodiny, pohonné hmoty v nádržích, průměrné spotřeby. Prozatím jsme s aplikací Webdispečink spokojeni.…

viac
zobraziť viac

Kontakty

zobraziť viac