Automatický import nákladov

Automatický import nákladov

Dokonalý prehľad všetkých nákladov na jednom mieste.

Hromadný import nákladov vo Webdispečingu je ľahký. Teraz sa vám ale môžu náklady importovať úplne automaticky.

V takom prípade je nutné kontaktovať prevádzkovateľa čerpacej stanice a udeliť súhlas na poskytovanie dát do Webdispečingu. Akonáhle je žiadosť spracovávaná, Webdispečing dáta automaticky importuje.

Aktuálne podporujeme automatický import od spoločnosti Eurowag, Slovnaft, E.ON a OMV.

Pre viac informácií kontaktujte technickú podporu.

Prehľad nákladov

Kontakty na prevádzkovateľa čerpacej stanice:

SLOVNAFT: kontaktne.centrum@slovnaft.sk

E.ON Drive: Pre automatický import dobíjacích transakcií prevedených prostredníctvom služby dobíjanie E.ON Drive pošlite email, ktorý bude obsahovať emailovú adresu zákazníckeho účtu (ten, ktorý používate na prihlásenie do mobilnej aplikácie), kód RFID karty alebo čipu (na každom je vytlačený) na emobilita@eon.cz. Do Predmetu emailu prosím uveďte "Súhlas a žiadosť o prenos dát dobíjania do systému Webdispečink". Aktivácia prenosu bude zrealizovaná do 3 pracovných dní. Prenos dát obsahuje všetky transakcie - verejné (vrátane roamingu a zahraničia), firemné aj domáce dobíjanie.

Klienti, ktorí využívajú karty našej spoločnosti EUROWAG, nemusia súhlas na poskytovanie dát udeľovať, postačí iba založiť kartu EUROWAG vo Webdispečingu (Nastavenie/PHM/Tankovacie karty). Náklady sa potom začnú importovať automaticky.