Technologické riešenie

Technologické riešenie

WEBDISPEČINK - komplex vyspelých technológií

Technologická vyspelosť WEBDISPEČINKU je pre Vás zárukou maximálnych úspor a maximálneho pohodlia.

Mobilná jednotka, ktorá je namontovaná na vozidle, pochádza z vývoja a výroby jedného zo svetových lídrov v oblasti navigačných a komunikačných aplikácií pre oblasť dopravnej telematiky a elektronického mýta, českej spoločnosti Princip a.s. Táto technologicky vyspelá mobilná jednotka s rýchlym a výkonným procesorom dokáže priamo odčítať veľa prevádzkových parametrov bez potreby ďalších senzorov. Viac informácií o mobilnej jednotke a jej funkcii vo výrobku WEBDISPEČINK nájdete tu.

Softvérová nadstavba - samotná aplikácia WEBDISPEČINK - funguje bez akejkoľvek inštalácie, pre jej prevádzku stačí len internetový prehliadač (napríklad Internet Explorer, Firefox, Google Chrome) a pripojenie na internet. Aplikáciu tak môžete prevádzkovať aj na počítačoch s veľmi nízkym výkonom. Množstvo funkcií, ktoré aplikácia obsahuje, Vám umožní riadiť vozový park rýchlo, efektívne a pohodlne.

A navyše: výstupy (údaje) z WEBDISPEČINKU je možné ľahko preniesť do akéhokoľvek programu, ktorý používate (MX Excel, účtovnícke programy, manažérske a riadiace systémy).

Ak hľadáte robustné, technologicky vyspelé a sofistikované riešenie pre riadenie Vášho vozového parku, WEBDISPEČINK určite oceníte.